Yasal Uyarı

1-) sagliktais.com sitesi İş ve Personel Bulma hizmeti vermemekte olup,aynı zamanda fiili olarak aracılıkta yapmamaktadır.Bu hizmet sadece işçi ve işvereni aynı ortamda buluşturmak ve sağlık sektörüne yönelik online haberleşmeyi sağlamak amaçlı kurulmuş bir platformdur.

2-) Sitede hızlı erişim olması açısından iş arayanlar için üyelik istenmemekte olup tüm ilanlar ÜCRETSİZ olarak yayınlanmaktadır.Burada yayınlanan kayıtlar için hiç bir şekilde Ücret ödemeyiniz ve Ücret talep edenleri info@ikaruxt.com mail adresine şikayet ediniz.

3-) Kurumların vereceği Personel Arıyorum ilanlarında şahsi mail kabul edilmemektedir. Siteye ilan veren kurumlar sadece kendi ihtiyaçları dahilinde Personel ilanı verebilir.

4-) Bırakılan iş ve personel ilanları ilanı veren kişinin sorumluluğu altındadır. Rahatsız edileceğinizi düşündüğünüz telefon/MSN/mail vs bilgileri vermeniz durumunda her türlü sorumluluk ilanı veren kişiye aittir.Tanımadığınız kişileri SKYPE ,FACEBOOK ,TWITTER gibi kişisel adresinize dahil etmeyiniz.

5-) Belirtilen ilan ve bilgilerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu Site’de yer alan ilan ve bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru/ yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı site sahibi sorumlu tutulamaz.

6- ) Veri tabanımıza kaydolan ip adresleri gerektiğinde delil olarak kullanılabilir.

7- ) Sitedeki ilan ve bilgilerin veya bu Site vasıtasıyla edinilen bilgilerin doğru veya yanlış kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

8- ) ilan bırakan tüm kullanıcılar tüm yetkinin tek taraflı site sahibine ait olduğunu kabul eder. Site tarafından kendilerine gönderilecek elektronik postaları kabul etmiş sayılır. Elektronik postalardan ve içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız ihtar olunur.

9- ) Bu Site üzerinden, üçüncü kişiler tarafından hazırlanan sitelere firmamızı bilgilendirmek koşulu ile ve sagliktais.com logosu kullanılarak bağlantılar / linkler kurulabilir.

10- ) Siteye verilen ilanlar, ilgili sosyal medya hesaplarında da paylaşılabilir.

11- )”6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLEN KORUNMASI KANUNU” kapsamında “Öz geçmiş” (CV) vb. kişisel veri olarak kabul edilebilecek içerikte dokümanlar sitemizde paylaşılmamalıdır.

12-) Siteyi kullanan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bunu paylaş:

Popular Posts